Review: Manchester United vs. Burnley 1:1

Hráči Manchestru United privítali na Old Trafford v slnečnú sobotu predposledný tím tabuľky Burnley. Zápas, ktorého sa zúčastnili niektorí redaktori a patróni sa skončil remízou 1:1.

V úvodných minútach boli aktívne oba tímy a zrodilo sa niekoľko sľubných zakončení, avšak ani jedno neskončilo gólom. Diabli pokračovali v aktivite a dostávali sa často do zakončenia, ale vždy tomu kúsok chýbal. Najbližšie ku gólu bol Fernandes, ktorý nastrelil žrď. Po 25. minútach sa obraz hry otočil a iniciatívu prevzali hostia. Ak by Onana tri krát nevytiahol zázračný zákrok, domáci by boli vo veľkých problémoch. Polčas sa nakoniec skončil férovou remízou.

Druhý polčas sa začal podobne aktívne ako ten prvý a pred oboma brankármi bolo rušno. Postupne sa tempo zápasu znižovalo a tak prišli na rad striedania. Do hry sa pozreli Amad a McTominay. Čas plynul a nervozita stúpala. Hra sa prelievala z jednej strany na druhú a žiaden z tímov nemal navrch. V 79. minúte prelomil Antony gólové mlčanie a poslal Diablov do vedenia. V 85. minúte sa Onana dopustil faulu vo vápne, z ktorého nasledovala penalta. Hostia nezaváhali a vyrovnali skóre stretnutia na 1:1. Do konca zápasu mali domáci ešte náznaky šancí a nebola odpískaná penalta po ruke v pokutovom území, ale nič z toho nestačilo a zápas sa skončil remízou.