Review: Chelsea vs. Manchester United 4:3

Posledný zápas 31. kola sa hral na londýnskom Stamford Bridge, kde hostí z Manchestru privítala domáca Chelsea. To, čoho sme boli svedkami, si ani nezaslúži komentár, avšak aj tak…. 99. minúta stav 2:3 , 101. minúta stav 4:3…..

Do zápasu sme nastúpili snáď najhoršie, ako sa len dalo, keď hneď z prvej strely na bránu Onana inkasoval. Úvod zápasu nám vôbec nevyšiel, a po 19 minútach bolo už 2:0 pre domácich, keď po hlúpom faule Antonyho zvyšoval domáci Palmer. No prišli o vyrovnanie – ešte do polčasu gólmi Garnacha a Bruna Fernandesa červení zmazali náskok domácich a herne sa výrazne zlepšili. Stav po prvom polčase bol teda nerozhodný 2:2.

Do druhého polčasu bol ten Hag nútený urobiť zmenu – klasicky sa zranil stopér a namiesto Varana sa predstavil nestarnúci Evans. Zlepšenie hry sa prejavilo a v 67. minúte sme zápas otočili druhým Garnachovým gólom – 2:3. Domáci tak prišli o dvojgólový náskok a na ťahu boli oni. V závere zápasu sme to nezvládli v hlavách, kde na úplnom konci  nekonečného nadstaveného času úplne nepochopiteľne „fauloval“ Dalot (Palmer vyrovnal na 3:3).

A aby toho nebolo málo, ani nie o minútu sme domácim svojim trestuhodným alibizmom dovolili zápas otočiť a Palmerovi pripísať si hattrick. Tak, ako sme uviedli na FB, IG a ďalších platformách – niet väčšieho súpera Manchestru United ako je Manchester United.