Review: Manchester United vs. Sheffield United 4:2

Po utrpenom postupe do finále FA Cupu čakal na hráčov Manchestru United ďalší súper z Premier League. V strede týždňa privítali Diabli na Old Trafford hráčov Sheffieldu United. Zápas sa podarilo po zvrate v druhom polčase dotiahnuť do víťazstva 4:2.

Diabli vstúpili do zápasu aktívne a vypracovali si zopár streleckých príležitostí. Súper od začiatku pôsobil odovzdaným dojmom, takže sa zdalo, že domáci mali hru pod kontrolou. Najväčšiu šancu mal Garnacho v 22. minúte, keď nepremenil svoju individuálnu akciu z vnútra pokutového územia. V 35. minúte urobil Onana obrovskú chybu v rozohrávke, čo viedlo k prvému gólu stretnutia a hráči United museli opäť doťahovať súpera. V 42. minúte vyrovnal stav zápasu Maguire na 1:1. O pár sekúnd Garnacho už po tretí krát v zápase urobil z brankára hostí hrdinu po neúspešnom zakončení a tým zakončil prvý polčas.

V úvode druhého polčasu opäť úradovali hostia po otrasnom bránení hráčov v červenom a opäť z ničoho nám dal súper gól. V 61. minúte dorovnal stav Bruno z penalty, ktorá sa kopala po rohu, z ktorého padol gól, ale rozhodca namiesto uznania gólu dal kopať penaltu. Tento gól mal Diablov nakopnúť, ale opak bol realitou. Hráči si len posúvali loptu z jednej strany na druhú a sem tam nepresne odcentrovali na zbiehajúceho hráča. To však neplatilo v 81. minúte, keď sa Bruno rozhodol vystreliť spoza vápna a poslal Diablov prvý krát do vedenia. O pár minút sa hráči United tešili znovu po Hojlundovom góle, ktorému asistoval Bruno.