Devilpage / United Way
Prečítate za 1 minMediálne správy
marky|28. apríla 2023|35
Rojo: Tréner priznal, že Maguire musel hrať, pretože bol drahý

Rojo: Tréner priznal, že Maguire musel hrať, pretože bol drahý

Bývalý obranca červených diablov Marcos Rojo sa v rozhovore pre TYC Sports vyjadril na adresu kapitána Harryho Maguirea, ktorý je neustále pod paľbou veľkej kritiky.

Argentínčan priznal, že počas jeho pôsobenia v United dokonca osobne zašiel za Ole Gunnarom Solskjaerom, ktorý bol v tom čase manažérom, aby ho konfrontoval kvôli nedostatku herných príležitostí.

,,V roku 2019 som bol v Anglicku veľmi dobrý, hral som Európsku ligu, ale bol som nahnevaný na manažéra, pretože namiesto mňa dával do zostavy Maguirea. Jedného dňa som išiel za Solskjaerom do jeho kancelárie, aby som mu povedal, nech ma nechá odísť do iného klubu, alebo mi dá šancu v základnej zostave. Povedal mi, že Maguire musí hrať bez ohľadu na to, ako hrá , pretože za neho zaplatili obrovský balík peňazí," uviedol Rojo.

"Solskjaerovi som povedal: ´Ty zk***syn, nechaj ma hrať, pretože ten chlap robí každý týždeň obrovské chyby.´ Vyjadril som svoj názor, že hrá špatne a ja nehrám," dodal Marcos, ktorý po vypršaní kontraktu s Manchestrom United odišiel ako voľný hráč do argentínskeho celku Boca Juniors.

zroj: TYC Sports; foto: Twitter/Manchester United

marky
marky

MUFC sledujem od detstva, keď mi v roku 1998 otec daroval môj prvý dres s Davidom Beckhamom. Od roku 2007 sa venujem fanklubovej činnosti a od roku 2018 prinášame podcast UnitedWay. Počas týchto rokov sme spoločne zorganizovali desiatky fanúšikovských zrazov, spoločných sledovaní zápasov a výjazdov na Old Trafford. Práve vďaka týmto stretnutiam sa postupne vytvorila jedinečná komunita ľudí, ktorých spája rovnaká vášeň, emócie a láska k Manchestru United. Fandíme v dobrom aj v zlom!

KOMENTÁRE (0)