Devilpage / United Way
Prečítate za 1 minMediálne správy
marky|18. marca 2022|10
Maguire: V kabíne nie sú žiadne problémy

Maguire: V kabíne nie sú žiadne problémy

Kapitán červených diablov Harry Maguire poprel klebety o údajných nezhodách v kabíne Manchestru United, ktorý vypadol z prestížnej Ligy majstrov po prehre s Atléticom Madrid (0:1).

Red Devils v piatej sezóne po sebe nezískajú žiadnu trofej a kritika fanúšikov neutícha. Bulvárne šumy hovoria o viacerých problémov v šatni United, ale Maguire má na to iný názor.

,,V kabíne nie sú žiadne problémy. Keď hráte za tento klub, vždy sa objaví kritika a rôzne správy. Tento výsledok s tým nemá nič spoločné. Ako tím dokážeme oveľa viac, mali by sme urobiť viac, pretože to dlhujeme tomuto klubu a fanúšikom. Musíte sa pozrieť na seba, lebo chalani urobili maximum. Napokon to bohužiaľ nestačilo. V tejto sezóne sme neboli dosť dobrí. Je to sklamanie na niekoľko týždňov. Chlapci si musia teraz oddýchnuť. Po reprezentačnej prestávke sa vrátime a budeme bojovať o koniec sezóny,“ dodal Maguire.

zdroj: Manchester Evening News; foto: Shutterstock

marky
marky

MUFC sledujem od detstva, keď mi v roku 1998 otec daroval môj prvý dres s Davidom Beckhamom. Od roku 2007 sa venujem fanklubovej činnosti a od roku 2018 prinášame podcast UnitedWay. Počas týchto rokov sme spoločne zorganizovali desiatky fanúšikovských zrazov, spoločných sledovaní zápasov a výjazdov na Old Trafford. Práve vďaka týmto stretnutiam sa postupne vytvorila jedinečná komunita ľudí, ktorých spája rovnaká vášeň, emócie a láska k Manchestru United. Fandíme v dobrom aj v zlom!

KOMENTÁRE (0)