Devilpage / United Way
Prečítate za 2 minMediálne správy
marky|17. septembra 2022|1
Beckham ukázal charakter pri rozlúčke s kráľovnou

Beckham ukázal charakter pri rozlúčke s kráľovnou

David Beckham sa v piatok večer zúčastnil na rozlúčke so zosnulou britskou kráľovnou Alžbetou II vo Westminsterskej sále. Bývalý hráč Manchestru United sa približne o 01:45 v noci zaradil do radu čakajúcich ľudí, ktorý na poludnie dosahoval takmer 6,5 kilometra.

Takmer po 13-hodinovom čakaní kývol hlavou so slzami v očiach ku kráľovninej rakve. Becks pritom mohol požiadať o prednostný vstup ako čestný hosť, no David chcel v tomto prípade prejaviť pokoru a obetu.

,,Ak by moji starí rodičia dnes žili, určite by sa tu objavili. Viem, že by tu chceli byť, preto som tu ako zástupca celej mojej rodiny. Viem, čo to znamená reprezentovať kráľovnú a v tomto čase by sa po celej krajine mal prejavovať rešpekt. Ako bývalý hráč a kapitán Anglicka viem, čo to znamenalo vystúpiť na ihrisko, aby sme reprezentovali našu krajinu a tiež kráľovnú. Kráľovná bola výnimočná a bude chýbať každému. Takže aj preto som tu, aby som so všetkými oslávil život jej veličenstva a odkaz, ktorý zanechala," uviedol populárny Becks.

zdroj: tribalfootball.com, UtdReport; foto: manutd.com; Video: Twitter - Reuters

Zdieľaj:
marky
marky

MUFC sledujem od detstva, keď mi v roku 1998 otec daroval môj prvý dres s Davidom Beckhamom. Od roku 2007 sa venujem fanklubovej činnosti a od roku 2018 prinášame podcast UnitedWay. Počas týchto rokov sme spoločne zorganizovali desiatky fanúšikovských zrazov, spoločných sledovaní zápasov a výjazdov na Old Trafford. Práve vďaka týmto stretnutiam sa postupne vytvorila jedinečná komunita ľudí, ktorých spája rovnaká vášeň, emócie a láska k Manchestru United. Fandíme v dobrom aj v zlom!

KOMENTÁRE (1)