Devilpage / United Way
Prečítate za 1 minMediálne správy
marky|4. novembra 2024|47
Bruno sa ospravedlnil ten Hagovi, cíti zodpovednosť za jeho koniec

Bruno sa ospravedlnil ten Hagovi, cíti zodpovednosť za jeho koniec

Kapitán červených diablov Bruno Fernandes sa podľa vlastných slov ospravedlnil Erikovi ten Hagovi.

Portugalský špílmacher cíti svoj podiel viny za nedávne prepustenie Holanďana, ktorý minulý týždeň skončil na trénerskej lavičke Manchestru United. Jeho pozíciu dočasne prevzal Ruud van Nistelrooy, ale klub sa už dohodol na príchode Rúbena Amorima zo Sportingu Lisabon

,,Cítim sa za to zodpovedný. Je vždy ľahšie vyhodiť trénera ako pätnásť hráčov. Hovoril som s trénerom a ospravedlnil som sa mu. Je mi ľúto, že odišiel, snažil som sa ho povzbudiť. Chcel som mu čo najviac pomôcť, ale nefungovalo to. Nedával som góly, nikto nestrieľal góly, nedarilo sa nám," priznal Fernandes.

,,Pre nikoho v klube nie je dobré, ak takáto situácia vedie ku koncu manažéra. Tím nehrá najlepšie, výsledky nie sú najlepšie a on za to zaplatí. Kedykoľvek musí tréner odísť, musíte vziať vinu, pretože zlyhal celý tím," dodal Bruno.

zdroj: Sky Sports; foto: manutd.com, X/Manchester United

Zdieľaj:
marky
marky

MUFC sledujem od detstva, keď mi v roku 1998 otec daroval môj prvý dres s Davidom Beckhamom. Od roku 2007 sa venujem fanklubovej činnosti a od roku 2018 prinášame podcast UnitedWay. Počas týchto rokov sme spoločne zorganizovali desiatky fanúšikovských zrazov, spoločných sledovaní zápasov a výjazdov na Old Trafford. Práve vďaka týmto stretnutiam sa postupne vytvorila jedinečná komunita ľudí, ktorých spája rovnaká vášeň, emócie a láska k Manchestru United. Fandíme v dobrom aj v zlom!

KOMENTÁRE (47)